Kuchnia na wymiar - salon kuchni Koszalin

JEDYNE AUTORYZOWANE PATRONACKIE STUDIO W KOSZALINIE
Niemieckie meble kuchenne na wymiar

         Meble marki Kuhlmann wyróżniają się wieloma możliwościami innowacyjnego planowania, zaskakującą funkcjonalnością i trwałością. Fabryka poprzez swoje prawie 100-letnie doświadczenie daje możliwość  klientom na optymalną realizację swoich pomysłów przy planowaniu i urządzaniu kuchni swoich marzeń.

         W naszych kuchniach mamy do dyspozycji różne wysokości i wymiary modułowe, które umożliwiają nam ergonomiczną pracę w kuchni i optymalną komunikację. Posiadamy bogaty wybór frontów, korpusów, uchwytów oraz blatów. Za ujmującymi swą optyką frontami kryje się najnowocześniejsza technika gwarantująca optymalną funkcjonalność. I tak austriackie okucia Firmy Blum zapewniają sprawne i niezawodne przesuwanie szuflad. Natomiast podnośniki Aventos, to idealne rozwiązanie do średnich i wysokich szafek górnych. Ponadto rozwiązanie to, zapewnia nieograniczony dostęp do wnętrza szafki . Kuchnie mogą być wyposażone w system SERVO-DRIVE, który ułatwia obsługiwanie rozmaitych miejsc do składowania.

         Jako specjaliści, świadomi aktualnych trendów, oferujemy naszym klientom wszelkie możliwości, by realizować nawet najbardziej ekstrawaganckie pomysły.

‹ Powrót